Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #38255

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vajame müügiesindajaid, kelle põhiülesanded on:
Šveitsi, Inglise, Saksa ja Norra lihvimistarvete aktiivne müük,
klientidega suhtlemine,
uute klientide võitmine,
laotöö.

Ootused kandidaadile

  • iseseisev mõtlemine ja tegutsemisoskus
  • arvuti kasutamise oskus
  • vene keele oskus suhtlustasandil
  • B-kat. autojuhiluba
ja muidugi
  • aktiivsus
  • hea suhtlemisoskus
  • kohusetundlikkus ja korrektsus
  • ausus

Ettevõte pakub

  • töötasu vastavalt tulemusele
  • huvitavat ja mitmekülgset tööd

Lisainfo

Kasuks tuleb müügitöö kogemus ja isikliku auto kasutamise võimalus.

Tööpakkumise number
#38255