Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #308638

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ettevõtte esindamine müügisuhetes ja klientidega suhtlemine
  • aktiivne müügitöö uute klientide hankimiseks ja olemasolevate kinnistamiseks
  • hinnapakkumiste koostamine, tellimuste vastuvõtmine ja vormistamine
  • müügiarvete koostamine ning nende tasumise jälgimine
  • vajadusel osalemine kaupade väljapanekutel ja messidel jne.

Ootused kandidaadile

  • eelnev müügitöö kogemus vähemalt pool aastat;
  • ausus, kohusetunne, korrektsus;
  • iseseisvalt töötamise oskus, sh. MS office;
  • väga hea eesti keele oskus, vene ja inglise keel kesktasemel (Läti-Leedu suunal on vajalik eelkõige vene keel, Norra suunal inglise keel, kasuks tuleb kohaliku keele oskus);
  • algatusvõime, hea suhtlemis- ja esinemisoskus;
  • B-kategooria juhiloa olemasolu;
  • kasuks tuleb eelnev töökogemus kaubandusettevõtetega;
  • Kasuks tuleb ka vastava turu keele oskamine suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • kaasaegseid töötingimusi
  • töösõitudeks ametiautot
  • väljakutseid esitavat huvitavat tööd
  • töötulemustest sõltuvat palka
  • võimalusi välislähetusteks ja -messideks
  • võimalust töö edenedes kujuneda müügijuhiks, luues oma meeskonna.

Tööpakkumise number
#308638

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
21. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
27. mai 2013
Lisainfo palga kohta:
Palgasoov esitage koos CV-ga

Otsime müügiesindajaid HELLO KITTY kaubamärgi toodete edasimüümiseks Eesti, Läti, Leedu ja Norra jaekaubandusettevõtetele. Töö sisuks on maailmakuulsa brändi pidevalt uueneva tootevaliku tutvustamine ja pakkumine.

Vaata rohkem