Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #224083

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on tekstiilitoodete aktiivne müük alates uute klientide leidmisest, lõpetades püsikliendisuhte hoidmisega.
Klientidega kohtumine, nende vajaduste välja selgitamine, nende nõustamine ja konsulteerimine. Müügipakkumiste koostamine ja tellimuste vormistamine ning edastamine müügisekretärile.

Ootused kandidaadile

Eeldatavad isikuomadused:
* täpne
* kohusetundlik
* iseseisev, otsustusvõimeline
* süsteemne

Saada meile oma CV kui:
*Oled 20-35 aastane
*Omad eelnevat eduka müügitöö kogemust & iseseisva töö oskust
*Oled entusiastlik ja hea ärivaistuga inimene
*Oled väga hea suhtleja ja oskad pidada läbirääkimisi erinevate isiksusetüüpidega
*Oled valmis eesti sisesteks tööreisideks
*Omad arvutikasutamise oskust
*Oskad eesti ja vene keelt (kasuks tuleb inglise keele oskus).

Lisainfo
NB! Vajalik on juhilubade olemasolu

Kasuks tuleb oma auto olemasolu

Ettevõte pakub

väljakutset rakendada oma oskusi ning ideid
põhipalka + tulemustasu

Tööpakkumise number
#224083