Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 209212

Tööpakkumise number

209212

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi müügiesindajat, kes tegeleks etteantavate soome kontaktide töötlemisega ja olemasolevate kontaktide haldamisega .

Pakume palju erinevaid eneseteostusvõimalusi ning võimalust algatada projekte ning erinevaid kampaaniaid.

Märksõnadeks on:
aktiivne müük
usaldus
klientide vajaduste väljaselgitamine
klientidega suhtlemine
müügitöö ja suhtlemine
klientide sõbralik, viiskas ja kõrgetasemeline teenindamine

Nõudmised kandidaadile

Otsime aktiivset ja teotahtelist inimest, kellele meeldib suhelda erinevate inimestega ning kelle jaoks eitav vastus ei riku päeva. Ideaalne kandidaat on kokku puutunud eelnevalti müügitööga ja valdab hästi soome keelt ( hea soome keele oskus kindlasti nõutav )

Ettevõte pakub
Omalt poolt pakume kandidaadile:

Häid töötingimusi
Head tulemuspalka vastavalt töö resultaadile
Sõbralikku kollektiivi
Vaheldusrikast ja huvitavat tööd,arenemisvõimalusi
iseseisvust
koolitust
paindlikku töögraafikut
piiramatut tööaega
rohkesti tööd
tasu vastavalt tulemustele
tasuta tööalast väljaõpet
uusi väljakutseid
väljakutset rakendada oma oskusi ning ideid
võimalust midagi suurt ellu viia

Lisainfo

Kasuks tuleb auot olemasolu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
20. november 2010
Kuulutus sisestati:
12. oktoober 2010
Lisainfo palga kohta:
hea tulemuspalk

Aastast 2007 tegeleb firma Intertronicu kaubamärk Cns Consulting tööjõuvahendamise ja tööjõurentimisega. Cns Consulting pakub mugavat ning operatiivset lahendust, mis säästab Teie aega ja raha. Väga tihti tuleb ette situatsioone, kus lisatööjõudu on vaja viivitamatult. Sobivate inimeste leidmine on aga pühendumist ning aega nõudev protsess. See eeldab sobiva kanali leidmist töökuulutuse jaoks, kuulutuse eest tasumist, aega, mil soovijad Teiega kontakteeruvad ning heal juhul pääsete ühe vestlusvooruga... Viime läbi sihtotsinguid otsekontakte kasutades. Kasutamise eelised: * Firma säästab aega ja kulutusi töötaja otsimiseks ja tema oskuste väljaselgitamiseks. * Cns Consulting sõlmib töötajaga töölepingu ja katab kõik töötajaga kaasnevad kulutused (palgad, sotsiaalmaksud , puhkusetasud jne.). * Cns Consultingu kliendiks olev ettevõte ütleb, millist tööjõudu ja kui kauaks tal vaja on. * Kliendifirma tasub Cns Consultingule ainult lepingukohaselt töötunni graafiku alusel tehtud töötundide eest.