Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 185668

Tööpakkumise number

185668

Töö kirjeldus

AKTIIVNE MÜÜK - UUTE KLIENDISUHETE LOOMINE:
presentatsioonpakkumised uutele klientidele,
hinnakalkulatsioonide koostamine ja edastamine,
läbirääkimiste pidamine,
kliendi nõustamine

Nõudmised kandidaadile

Vajalikuks eelduseks on aktiivsus ja hea suhtlemisoskus, ehitusalane haridus/töökogemus, korrektne emakeele valdamine, läbirääkimis- ja veenmisoskus.
Kasuks tuleb arvutiga töötamise kogemus, ning auto kasutamise võimalus.
Nõutav:
keskharidus;
vene keel suhtulustasandil (venekeelne meeskond)
B - kat autojuhiload

Omalt poolt pakume arenguvõimalusi, väga head teenimisvõimalust ja kõike vajalikku selle saavutamiseks. Sinu poolt on oodatud rõõmus meel ja julge pealehakkamine!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
16. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
19. november 2009
Lisainfo palga kohta:
fikseeritud palk + boonused

Isolatsiooni materjalide ISOSPAN maaletooja.