Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 180851

Tööpakkumise number

180851

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi müügiesindajat, kes tegeleks aktiivse müügi, uute klientide otsimise ja erinevate müügikampaaniate korraldamisega.

Märksõnadeks on:
aktiivne müük
koostööprojektide käivitamine
läbirääkimiste pidamine
reklaamikampaaniate organiseerimine ja elluviimine
turundustegevuse planeerimine

Nõudmised kandidaadile

Otsime aktiivset ja teotahtelist inimest, kellele meeldib suhelda ja organiseerida. Ootame kandidaadilt kindlasti eelnevat müügikogemust, soovitavalt toitlustusettevõttes. Vajalik on ka hea eesti ja vene keele oskus.

Väärtustame algatusvõimet, tahet ja oskusi oma ideid ellu viia. Oluline on korrektsus, viisakus ning hea eneseväljendusoskus.

Kasuks tuleb isikliku auto olemasolu.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume kandidaadile:

Häid töötingimusi
Sõbralikku kollektiivi
Vaheldusrikast ja huvitavat tööd

Lisainfo

Täiendava info saamiseks palume kirjutada e-posti aadressil meelis[at]citycatering.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. august 2009
Kuulutus sisestati:
6. juuli 2009

5 aastat tegutsenud toitlustusettevõte otsib hakkajat müügiesindajat.