Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #49372

Müügiesindaja Tallinna ja Harjumaa piirkonnas

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügiesindaja ülesandeks on soolaste suupistete müük autost (Ford Transit kaubabuss).

Tööpiirkonnaks on Tallinn ja Harjumaa.

Töö sisaldab kauba tellimist, väljapanekute ja reklaammaterjali korrastamist kaupluste müügisaalides, müügitehingute sõlmimist klientide juures ja kauba üleandmist klientidele.
Töö on pingeline, nõuab kiirust ja vastupidavust. Tööaeg vastavalt teekonnaplaanile.

Ootused kandidaadile

  • B- või C-kategooria juhiluba vähemalt 3 aastase sõidukogemusega
  • Hea eesti- ja kesktasemel vene keele oskus
  • Suur töötahe, valmisolek füüsiliseks tööks
  • Ausus
  • Soovitavaks elukohaks on Tallinn või selle ümbrus

Eelnev müügikogemus tuleb kasuks.

Ettevõte pakub

  • Head palka
  • Väga head väljaõpet vastavalt rahvusvahelistele standarditele ja edasist täiendkoolitust
  • Tööd noores ja energilises meeskonnas

Tööpakkumise number
#49372

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. august 2005
Kuulutus sisestati:
10. august 2005

AS PepsiCo Eesti on rahvusvahelise PepsiCo korporatsiooni tütarfirma Eestis. Me oleme Eestis turuliidrid müües edukaid brände - Lay`s ja Cheetos.

Vaata rohkem