Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #141432

Müügiesindaja (tallinn)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- klienditellimuste koostamine;
- kampaaniate ja väljapanekute korraldamine;
- müügiaruandluse koostamine.

Ootused kandidaadile

- vastav töökogemus (soovitavalt toidu- või tööstuskaupade sektoris);
- väga hea eesti, inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil;
- B-kategooria autojuhiload.

Ettevõte pakub

- töökogemust maailma suurimas kosmeetikafirmas;
- koolitusi ja arenemisvõimalust;
- põhipalgale lisanduvat tulemustasu.

Tööpakkumise number
#141432

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2008

CVKeskus.ee klient

Manpoweri kliendiks on L'Oreal Baltic SIA Eesti filiaal.

Vaata rohkem