Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #620891

Müügiesindaja - Tallinn ja Harjumaa

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Aktiivne müük, kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine;
Igapäevased kliendikülastused vastavalt teekonnaplaanile;
Müügitellimuste koostamine ja edastamine;
Aruandlus ja analüüs

Nõudmised kandidaadile

Oled ettevõtlik, hea suhtlemisoskusega ja oskad näha müügivõimalusi;
Sa ei karda rutiini ja pinget;
Oskad planeerida oma aega ja Sulle meeldib meeskonnatöö;
Soovid ennast tõestada ja oled valmis vägevateks väljakutseteks;
Valdad vabalt eesti ja kõnes vene keelt;
Sul on olemas B-kategooria juhiload;

Eelnev müügikogemus ei ole vajalik, me õpetame Sind!

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda ja –vahendeid;
Rõõmsameelset ja toetavat kollektiivi;
Karjääri- ja arenguvõimalusi;
Motiveerivat kompensatsioonipaketti;
Ametiautot

NB!
Töökoht on lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamiseks.
Ühendust võetakse ainult sobivate kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#620891

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2019

Goldberger OÜ on 2009. aasta suvel tegevust alustanud Eesti kapitalil põhinev toidu- ja esmatarbekaupade (FMCG) impordi, müügi ja turundusega tegelev ettevõte. Pakume oma partneritele kliendipõhist müügi-, turundus-, logistika- ja tootepaigutuse teenust. Goldbergeri müügi- ja logistikavõrk katab kogu Eesti. Meie klientideks on kõik suured ja väiksemad kaubandusketid, kohalikud selve- ja letipoed, väikekauplused, bensiinijaamad, kioskid, hulgilaod, spetsiaalkauplused. Goldberger on oma partneritele ja klientidele kiire, paindlik ja usaldusväärne koostööpartner.

Vaata rohkem