Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53201

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

AS Tallinna Külmhoone otsib müügiesindajat Saaremaale. Tööülesanneteks on:

  • müügitellimuste hankimine, tootepakkumiste koostamine
  • pikaajaliste kliendisuhete loomine ja kliendibaasi haldus
  • tooteinformatsiooni edastamine kliendile
  • kliendiprobleemide efektiivne lahendamine
  • aktiivne müügitöö ja läbirääkimiste pidamine
  • uute klientide leidmine

Ootused kandidaadile

Eeldame:

  • eelnev müügitöö kogemus
  • head algteadmised müügist
  • initsiatiivi, enesekindlust ja entusiasmi
  • töö planeerimisoskust ja organiseerimisvõimet
  • võime iseseisvalt tööülesandeid täita
  • hea arvutikasutamise oskus
  • head eesti keele oskust
  • vene keele oskus suhtlustasandil
  • autojuhtimisoskus koos kehtiva juhiloaga (eelistatud C-kategooria)

Ettevõte pakub

  • stabiilset töösuhet
  • palju huvitavat tööd kiiresti arenevas ja muutuvas ettevõttes
  • eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
  • töötulemustest sõltuvat tasu
  • kaasaegseid töövahendeid
  • ametiautot
  • erialast täiendkoolitust

Lisainfo

Isiksuseomadused

  • täpsus
  • töökus ja sihikindlus
  • positiivne ellusuhtumine, pingetaluvus
  • aktiivsus ja ettevõtlikkus
  • ausus ja usaldusväärsus

Tööpakkumise number
#53201