Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #209961

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
kogu Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Uute kliendisuhete loomine ja haldamine
  • Pakkumiste koostamine ning tellimuste vormistamine
  • Ettevõtte toodete müük üle kogu Eesti

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt keskhariduse olemasolu
  • Vähemalt 2-aastane töökogemus B2B müügis
  • Väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
  • Väga hea vene kõnekeele oskus
  • Väga hea suhtlemis-, läbirääkimis- ja esitlusoskus
  • Valmisolek liikuvaks ja iseseisvaks tööks üle kogu Eesti
  • Valmisolek töölähetusteks Läti piires
  • Müügiprotsessi loogika tundmine, väga hea analüüsivõime
  • Tulemustele orienteeritus ja taiplikkus, aja planeerimise oskus
  • Autojuhiload

Kasuks tuleb:

  • Inglise - ja /või läti keele oskus suhtlustasandil
  • Töökogemus mööblivaldkonnas

Ettevõte pakub

  • Põhipalka ja tulemustest sõltuvat tulemuspalka
  • Arengu- ja karjäärivõimalust
  • Positiivset ja energilist meeskonda

Tööpakkumise number
#209961

Asukoht:
kogu Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. november 2010
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2010

CVO Recruitment kliendiks on mööbli tootmise ja turustamisega tegelev Läti ettevõte AM Furnitura.

Vaata rohkem