Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #185016

Müügiesindaja Rakveres

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügiesindajate põhilised ülesanded:

  • kahjukindlustuse toodete müük (müügipakkumiste koostamine ja lepingute sõlmimine);
  • uute klientide leidmine;
  • olemasolevate klientide teenindamine.

Ootused kandidaadile

Hea kandidaat

  • omab vähemalt 3 aastast müügitöö kogemust kahjukindlustuse teenuseid pakkuvas
ettevõttes;
  • oskab välja selgitada klientide vajadusi kindlustustoodete osas;
  • omab teadmisi kahjukindlustuse toodetest;
  • oskab eesti keelt kõnes ja kirjas ning saab kenasti hakkama vene keeles
suhtlemisega;
  • tunneb ja käsitleb heal tasemel arvutit;
  • on sihikindel ning hea suhtlemisoskusega.

Ettevõte pakub

BTA Kindlustus pakub:

  • motiveerivat palka (kahjukindlustuse toodete müügi vahendustasud on meil ühed
kõrgeimad Eestis);
  • stabiilsust;
  • eneseteostust arenevas ettevõttes;
  • kaasaegseid töötingimusi;
  • täiendkoolitust.

Tööpakkumise number
#185016