Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja-proektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 41125

Tööpakkumise number

41125

Töö kirjeldus

Peaülesanded on ehitusteenuste pakkumine ja töö korraldamine oma piirkonnas:

-Töö firma olemasolevate klientidega ja uute klientide leidmine
-Aktiivne suhtlemine klientidega ja müügitöö
-Müügipakkumiste väljatöötlemine vastavalt kliendi soovile
-Koostöölepingute ettevalmistamine ja täitmise korraldamine
-Ehitustööde planeerimine ja organiseerimine ehitusplatsil
-Ehitusobjektide kvaliteetse ja tähtajalise valmimise tagamine

Nõudmised kandidaadile

Kui Sina:

- Oled vanuses 22-35 aastat
- Vene keele oskusega
- Aktiivne ja optimistlik
- Iseseisev, oled valmis võitma konkurentsi tingimustes
- Võimeline teha kvaliteetselt tehnilist tööd
- Valmis intensiivselt teha töö, kasutades oma kommunikatsiooni oskused

Siis Meie oleme valmis pikaajaliseks koostööks pakkudes Sulle:

- Võimalus tõestada ennast dünaamilises meeskonnas
- Karjääri ja õppimise võimalus
- Vastav palk boonuse süsteemiga
- Sõbralik kollektiiv

Ettevõte pakub

- rahvusvahelist töökeskkonda ja kaasaegseid töötingimusi
- konkurentsivõimelist töötasu
- väljakutseid pakkuvat huvitavat ja pingelist tööd
- töösuhte kindlust
- enesearendamise võimalusi
- transpordivahend
- mobiiltelefonja muud töövahendid.

Lisainfo

Palume saata CV eesti, vene või inglise keeles.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
9. märts 2005
Kuulutus sisestati:
16. veebruar 2005

Uus ja arenev firma, mis tegeleb vanade lame- ja viilkatuste renoveerimisega, uute katuste ehitamisega ja katusekate materjali müügiga.