Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #166161

Müügiesindaja Põhja-Eestis

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kelle põhiülessandeks on kauba müümine ja klientide otsimine Tallinnas ja Harjumaal.
Müügitellimuste võtmine.
Klientidega suhtlemine.
Kauba kohale toimetamine (hinnanguliselt 30% tööajast)
Kauba väljapanekute jälgimine.
Müügipakkumiste koostamine.
Müügiesitluste ja kliendipäevade läbiviimine.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
Head suhtlemisoskust.
Personaalarvuti kasutamisoskust.
B-kat. juhilubade olemasolu.
kasuks tuleb erialane eri või kõrgharidus, eelnev müügitöö kogemus

Ettevõte pakub

Iseseisvat tööd ja ajaplaneerimist.
Tulemustasu.

Tööpakkumise number
#166161

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 10000 - 15000 €/kuus
Kuulutus aegub:
1. november 2008
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2008

Reinu Toidukaubad tegeleb toidukaupade(valmistoid, kulinaariatooted) tootmisega. Tegevuse algus 1997.a. Ettevõtte põhitooted on kulinaariatooted, pizzad ja valmistoidud.
Müügipiirkond on kogu Eesti.

Vaata rohkem