Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #605767

Müügiesindaja Põhja-Eestis ja Soomes

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kliendisuhete loomine, arendamine ja hoidmine;
- uute klientide leidmine;
- müügieesmärkide püsitatimine ja plaanikohane täitmine;
- klientide vajaduste väljaselgitamine ning parimate lahenduste pakkumine.

Ootused kandidaadile

- eelnev müügitöö kogemus;
- suurepärane suhtlemis- ja läbirääkimisoskus;
- oskus seada eesmärke ja neid täita;
- eesti ja soome keele oskus, kasuks tuleb inglise ja vene keele oskus;
- autojuhiload.

Tööpakkumise number
#605767

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
1. juuli 2019

OÜ Haine on ainuke Eestis tegutsev väga erinevaid tekstiilpaelu ja kootud etikette valmistav ettevõte. OÜ Haine on asutatud 1998. aastal, kuid ettevõtte ajalugu ulatub eelmise sajandi 60. aastatesse, kui Tartus alustas tegevust tekstiilivabriku Areng punumistsehh.
Peamisteks klientideks on jalatsitööstused, rõivatööstused, kodutekstiili tootjad ning teised erinevad tootmisettevõtted, kes vajavad oma toodetes erinevat tüüpi tekstiilpaelu.
OÜ Haine müüb oma toodangut lisaks Eestile ka Soomes, Lätis, Rootsis, Norras, Taanis, Saksamaal ja Hollandis.

Vaata rohkem