Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61150

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügiesindaja töö eesmärgiks on erinevate reklaamiteenuste aktiivne müük. Tema tööülesandeks on uute klientide leidmine ning olemasoleva kliendibaasi haldamine.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on initsiatiivikas ja aktiivne, iseseisva müügitöö kogemuse ja/või koolitusega, kasuks tuleb varasem kokkupuude reklaamindusega.
Oluline on läbirääkimisoskus, tahtmine tööle pühenduda ja soov teha müügitööd.
Nõutav on eesti keele valdamine nii kõnes kui kirjas ning vene keele valdamine suhtlustasandil. Töös tuleb kasuks isikliku sõiduauto omamine.

  • töö tulemuslikkusega seotud palka (põhipalga suurus sõltub töötaja kvalifikatsioonist, tulemuspalk on seotud müügikäibega)
  • meeldivat, nooruslikku töökeskkonda
  • vaheldusrikast tööd
  • tööalast täiendkoolitust

Tööpakkumise number
#61150