Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #42024

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Aktiivne tehniliste kaupade müük regiooni ettevõtetele;
  • Kliendisuhete loomine ja hoidmine;
  • Igapäevane töö olemasolevate klientidega ja müügimahtude suurendamine nendega;
  • Tellitud kauba kliendile õigeaegse kohaletoimetamise organiseerimine;
  • Äriettepanekute tegemine klientidele;
  • Klientide nõustamine ettevõtte poolt pakutavate kaupade valikul optimaalse kvaliteedi ja hinnaga;
  • Pärnu regioonis müügimahtude suurendamine.

Ootused kandidaadile

  • Põhilised nõudmised kandidaadile:
Tehniliste kaupade aktiivse müügi kogemus;
Kontaktide olemasolu regiooni ettevõtetega;
Väga hea eesti keele oskus ja vene keele oskus suhtlustasandil;
Arvuti- ja kontoritehnika tundmine kasutaja tasemel;
B kategooria juhiloa olemasolu;
Oskus iseseisvalt ja ratsionaalselt organiseerida oma tööaega.

Nõutavad isikuomadused:
Suhtlemisoskus, aktiivsus, optimism ja pingetaluvus.

  • Täiendavad nõudmised kandidaadile:
Kõrgem tehniline haridus;
Ettevõtte poolt pakutavate kaupade tundmine.

Ettevõte pakub

  • Arenemisvõimalusi;
  • Ametiautot;
  • GSM telefoni kaarti;
  • Koolitust ja igakülgset toetust;
  • Bruttopalka 12600 krooni kuus (põhipalk + lisatasud).

Lisainfo

  • Palume saata oma CV kahes eksemplaris - üks eesti keeles ja teine vene keeles;
  • Oma CV võite saata ka faksiga nunbrile 359 9566 või e-postiga aadressil
fisher@westward.ee märksõnaga "müügiesindaja".

Tööpakkumise number
#42024