Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #128030

Müügiesindaja Pärnu regiooni

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • klientide regulaarne külastamine, tellimuste käsitlemine
  • klientide informeerimine uudetest toodetest ja kampaaniatest
  • toodete korrektse ja piisava väljapaneku tagamine
  • operatiivse tagasisideme andmine klientide ja konkurentide tegevustest
  • tegevustega seotud sisene aruandlus ja osakonna koosolekutel osalemine

Ootused kandidaadile

  • positiivsus ja soov töötada rahvusvahelises ettevõttes
  • eelnev töökogemus müügi valdkonnas vähemalt 3 aastat
  • soov teha kõike kvaliteetselt ning näha uusi võimalusi
  • hea eneseväljendusoskus eesti ja vene keeles
  • iseseisvus, enesedistsipliin ja tugev sisemine motivatsioon
  • B-kategooria juhiluba ja arvutikasutamise ( MS Office ) oskus

Ettevõte pakub

  • ametiautot
  • täiendavat personalikindlustust
  • koolitust ja arenguvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes
  • palka ja lisatasu vastavuses töötulemustega
  • ühisüritusi töötajatele igal aastaajal ning soodustusi sportimise osas

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • müügi-või kaubandusalased teadmised ja haridus
  • esmatarbekaupade müügitöökogemus

Tööpakkumise number
#128030