Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #97200

Müügiesindaja (Pärnu ja Viljandi piirkond)

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Uute kliendisuhete loomine, toodete tutvustamine ning hinnapakkumiste koostamine
  • Olemasolevate klientide haldamine ning heade kliendisuhete hoidmine
  • Klientide külastamine vastavalt külastusgraafikule
  • Müügiaruandluse esitamine müügijuhile

Ootused kandidaadile

  • Oled tegelenud aktiivse müügitööga vähemalt ühe aasta (soovitavalt toiduainetetööstuse valdkonnas)
  • Naudid suhtlemist ja uute kontaktide loomist ning eelnevast müügitööst on Sul ette näidata head tulemused
  • Valdad suhtlustasemel vene ja inglise keelt ning omad B-kategooria juhilube
  • Oled väga hea suhtleja ja enesekindel läbirääkija, naudid iseseisvalt töötamist ning oled valmis maksimaalselt pingutama edu saavutamiseks

Ettevõte pakub

  • Stabiilset tööd tuntud ja edukas ettevõttes
  • Põhipalka + müügitulemustest sõltuvaid boonuseid, ametiautot

Tööpakkumise number
#97200

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. märts 2007
Kuulutus sisestati:
27. veebruar 2007

Baltic Human Capital assisteerib personaliotsingul edukat ja tuntud toiduainetetööstuse ettevõtet.

Vaata rohkem