Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63915

Müügiesindaja-paigutaja Pärnumaa piirkonnas

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügiesindaja ülesandeks on soolaste suupistete müük.
Tööpiirkonnaks on Pärnumaa ja Lääne-Eesti.

Töö sisaldab kauba tellimist, väljapanekute ja reklaammaterjali korrastamist kaupluste müügisaalides, müügitehingute sõlmimist klientide juures.

Töö on pingeline, nõuab kiirust ja vastupidavust. Tööaeg vastavalt teekonnaplaanile.

Ootused kandidaadile

  • B-kategooria juhiluba vähemalt 3-aastase sõidukogemusega
  • Hea eesti- ja kesktasemel vene keele oskus
  • Suur töötahe, valmisolek füüsiliseks tööks
  • Hea suhtlusoskus
  • Ausus
  • Soovitavaks elukohaks on Pärnu linn või selle lähiümbrus
  • Isiklik auto

Ettevõte pakub

  • Head palka
  • Väga head väljaõpet vastavalt rahvusvahelistele standarditele ja edasist täiendkoolitust
  • Tööd noores ja energilises meeskonnas
  • Autokompensatsiooni

Tööpakkumise number
#63915