Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198160

MÜÜGIESINDAJA-NÕUSTAJA

CVKeskus.ee klient
kogu Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Veiste söötade ja söödalisandite (loomakasvatustoodete) nõuandev müük
  • Klientide probleemide väljaselgitamine ja lahenduste leidmine ning pakkumine läbi ettevõtte toodete müügi
  • Tooteportfelli arendamine koostöös tiimiga
  • Klientide aktiivne külastamine, heade suhete loomine ja hoidmine
  • Müüdavate- ja konkurenttoodete väga hea tundmine ja nende teadmiste aktiivne kasutamine müügitöös

Ootused kandidaadile

  • Eelnev kokkupuude müügivaldkonnaga
  • Kasuks tuleb varasem töötamine põllumajandussektoris (eelistatult loomakasvatusvaldkonnas)
  • Tugev tahe olla aktiivne müüja
  • Väga hea eesti keele ja hea inglise keele oskus
  • Õppimisvõime
  • Oskus ja soov töötada tiimis
  • Lojaalsus ettevõttele, orienteeritus pikaajalisele töösuhtele
  • Hea arvutioskus (MS Word, Office, internetibrauserid), kasuks tuleb varasem kokkupuude lao- ja müügiprogrammiga
  • Autojuhi load ja sõidukogemus

Ettevõte pakub

  • Vaba töögraafikut
  • Töötamist pere-ettevõttes – omanikud osalevad juhtimises, vahetu kontakt juhtkonnaga
  • Ametiautot, sülearvutit, mobiiltelefoni 7 päeva nädalas
  • Tugevat ja toetavat tiimi
  • Reisimise võimalust (hankijatega suhtlemine, enesetäiendamine)
  • Igal kevadel sanatooriumi ettevõtte kulul, suvepäevi, talvepäevi, mõned korrad aastas vaba reedet koos tiimiga sportimiseks

Lisainfo

Töö piirkond Põhja- ja Kesk-Eesti, kontor Rakveres või kodus

Tööpakkumise number
#198160

Asukoht:
kogu Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
24. mai 2010

Meie kliendiks on ettevõte, kelle tegevusalaks on veterinaarravimite, loomasöötade ja –söödalisandite, desinfektsioonivahendite, hügieenitoodete, kalasööda, lemmikloomatoodete maaletoomine ja hulgimüük. Samuti kuulub ettevõtte tegevusvaldkonda põllumajandus- ja kalakasvatusklientide nõustamine.

Vaata rohkem