Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja/ Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 375963

Tööpakkumise number

375963

Töö kirjeldus

Müügiesindaja tööülesanded:

  • Igapäevane klientidega kohtumine;
  • Uute ja innovaatiliste toodete tutvustamine;
  • Kliendilepingute sõlmimine ja müügiga seotud aruandlus
  • Suhtlemine kliendihalduritega

Nõudmised kandidaadile

Sa oled hea õppija ning kohaneja
Sa oled initsiatiivikas klientidega
suhtlemisel
Sa oled julge ja tahtejõuline
Sa tahad end arendada müügitöös
Sul on B-kategooria juhilubade olemasolu ja auto kasutamise võimalus
Sa oled positiivne ja särav
Sa oled hea suhtleja
Sul on vähemalt keskharidus

Uuele müügiesindajale/ müügijuhile pakume alustamiseks ja edu saavutamiseks järgmisi põhimõtteid:

  • Väga head müügialast väljaõpet tööle asumisel ning oskuste arendamist töö käigus;
  • Organiseeritud kliendikohtumisi. Kliendihaldurid töötavad selle nimel, et müügiesindaja (Teie) päevaplaan oleks organiseeritud;
  • Häid ja innovatiivseid tooteid, mida vajaks ja kasutaks iga inimene või ettevõte;
  • Lisaks pakume väga head motivatsioonipaketti (Põhitasu+ tulemustasu+ boonused)
  • Autokompensatsiooni
  • Eneseteostusvõimalusi rahvusvahelises firmas nii Eestis kui ka soovi korral naaberriikides (Soome, Läti, Leedu)

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
8. mai 2015
Kuulutus sisestati:
8. aprill 2015
Brutopalk:
1000.00 - 2600.00 €/kuu