Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja LÕUNA-EESTISSE

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 185669

Tööpakkumise number

185669

Töö kirjeldus

Sinu töö eesmärgiks on Tele2 kõnekaardi toodete nõudluse tekitamine ja selle müügi suurendamine Tartumaa ja Lõuna-Eesti müügipunktides

• Sa lood ja hoiad kontakte müügipunktidega ning arendad kliendisuhteid
• Sa korraldad Tele2 reklaam-materjalide väljapanekut ja korrashoidu müügipunktides
• Sa vastutad kõnekaardi toodete sortimendi suurendamise eest müügipunktides
• Sa kogud ja analüüsid informatsiooni müügivõrgu kohta.

Nõudmised kandidaadile

• Sul on aktiivse müügitöö kogemus
• Sa oled väga hea suhtleja ja argumenteerija
• Sa oled iseseisev ja eesmärgipärane tegutseja
• Sa valdad vabalt eesti keelt ja saad hakkama vene keeles
• Sul on vähemalt keskharidus
• Sul on sõiduauto ja omad juhtimisõigust

Lisaks oled Sa positiivse ellusuhtumisega, avatud ja ettevõtlik.

Pakume tööd tähtajalise töölepingu alusel, toetavaid kolleege, toodete koolitust ning sõiduauto kulude hüvitamist.

Lisainfo

Töölepingu sõlmime määratud ajaks 3 kuni 6 kuuks.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või hooajatöö
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2009
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2009

Eesti suuruselt teine mobiilsideoperaator Tele2 Eesti AS kuulub üleeuroopalisse Tele2 telekommunikatsiooniettevõtete kontserni, mille eesmärk on pakkuda parima hinnaga kvaliteetseid teenuseid nii era-kui äriklientidele.

Tele2 lähtub oma tegevuses sellistest väärtustest nagu

  • paindlikkus
  • avatus
  • kuluteadlikkus
  • väljakutsete esitamine
  • tegutsemine
  • kvaliteet

    Lisainformatsioon Internetist: http://www.tele2.ee .