Müügiesindaja Lõuna-Eesti piirkonda VIP1

A&T TRADING OÜ

Tööpakkumise number

568690

Töö kirjeldus

Müügiesindaja esmane tööülesanne on Lõuna- ja Ida-Eestis olemasolevate ja uute klientide haldamine. Tema kasutuses on B kategooria väikekaubik, väga hea valik kaupa, lisaks kataloogid, olemasolev kliendibaas ning toetav meeskond.
Müügiesindaja lepib kokku kohtumised, külastab oma kliente, koostab neile hinnapakkumisi, tegeleb kliendi soovidega, pakub kaupa ka telefoni ja mailingute teel ning on oma koostööpartnerite jaoks alati olemas. Müügiesindaja haldab oma valduses olevat kaupa, kannab selle eest hoolt, viib läbi inventuure ja aruandlust. Müügiesindajalt ootame ka tõhusat tagasisidet, kuidas kaupa ja selle valikut parandada, et olla paremad ja lihtsustada ka müügiesindaja tööd. Meie kaubavalikuga saate tutvud kodulehel www.teemeise.ee ning otsustada, kuidas see teid kõnetab.
Lõuna-Eesti müügiesindaja asub eraldi kontoris, mis seatakse Tartusse või mõnda teise Lõuna-Eesti piirkonda. Võimalik töötada ka kodukontorist, nagu seda tegi endine kolleeg.


Nõudmised kandidaadile

Väga hea suhtlemisoskus ja eesmärgipüsivus. Eesti keel kõnes ja kirjas, kasuks tuleb Vene keel suhtlustasandil ning eelnevad teadmised või kogemused kunsti, käsitöö või spordivahendite alal või eelnevad tööalased kokkupuuted lasteasutustega. B kategooria juhilubade olemasolu ja kogemus vähemalt 2 aastat tagab selle, et sõidud sõitmata ei jääks. Müügitöö kogemus ning avatud mõtlemine on heade tulemuste eelduseks.
Heade tulemuste eelduseks on ka püsivus, eesmärgikindlus ja positiivsus.


Ettevõte pakub

Mitmekülgset tööd, head tasu ja toetavat meeskonda. Võimalus töötada ka kodukontorist.


Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
22. november 2018
Brutopalk:
Alates 1000 kuni 1500 EUR kuus
Soovin kandideerida

Müügiesindaja Lõuna-Eesti piirkonda


A&T TRADING OÜ

Otsime oma kontorisse tiimiliiget, kes suhtleks meie toredate klientidega nii eesti - kui vahel ka vene keeles, koostaks müügipakkumisi ning oleks toeks meie firmale.
A&T Trading OÜ on asustatud 1997. aastal erakapitali baasil. Täna müüme käsitöö- ja kunstitarbeid, õppevahendeid ja -mänguasju, aga samuti liikumise- ja sporditarbeid Eestimaa lasteaedadele ning koolidele; kosmeetika ja käsitööpaupa erinevatele suurematele ja väiksematele kauplustele ja kaubanduskettidele.
Meie eesmärgiks on pakkuda klientidele parima hinna ja kvaliteedi suhtega kaupu.
Müügiesindaja Lõuna-Eesti piirkonda ei pea tingimata asuma Tartus, vaid võimalikud on ka teised asukohad Lõuna-Eestis.

Vaatan ettevõtte profiili