Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 151591

Tööpakkumise number

151591

Töö kirjeldus

Müügiesindaja töö sisaldab: klientide külastamine üle Leedu, kaupade pakkumine, müügiprognooside- ja analüüside koostamine, aitamine väljapaneku juures, kampaaniate tutvustamine tooteesitluste korraldamine ja vajadusel ka läbi viimine jne.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame:
• eelnevat müügitöö kogemust ja/või - koolitust;
• valmidust iseseisvaks tööks;
• väga head leedu keele oskust;
• väga head arvuti kasutamise oskust;
• B kategooria juhiload
• stressi ja pinge taluvust.
Kasuks tuleb: hea inglise, vene keele ja eesti keele oskus; oma auto kasutamise võimalus.

Pakume: meedivat ja loomingulist töökeskkonda pidevalt arenevas rahvusvahelises ettevõttes; konkurentsi võimelist palka; võimalust ise tööaega planeerida.

Ettevõtte peakontor asub Jüri Tehnopargis, Harjumaal ning kontor Riias.

Lisainfo

Töö eeldab Leedus elamist ning kodukontori kasutamise võimalust. Aegaajalt on vajalik osaleda nõupidamistel Riia ja/või Tallinna kontoris.

Asukoht:
Leedu
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. mai 2008
Kuulutus sisestati:
12. mai 2008