Müügiesindaja-Laoassistent
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #671845

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • veoautode varuosade müük ja klientide haldamine;
  • kaupade vastuvõtmine, komplekteerimine ja üleandmine;
  • kaupade nõuetekohane riiulisse paigutamine;
  • saatedokumentide ja reklamatsioonide vormistamine;
  • lao korrashoid ja inventuur

Ootused kandidaadile

  • Eelnev müügitöökogemus samas või sarnases valdkonnas.
  • Arvuti kasutamise oskus.
  • Ausus, korrektsus, kohusetundlikkus ja täpsus.
  • Eesti keele oskus.
  • Positiivne ellusuhtumine.
  • Kasuks tuleb nii inglise- kui ka vene keele oskus.
  • Huvi tehnikavaldkonna vastu ja hea tehniline taip.
  • B-kategooria juhilubade olemasolu.

Võtame ühendust vaid meile sobilike kandideerijatega.

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist töötasu.

  • Kaasaegset töökeskkonda ja sõbralikke töökaaslaseid.

  • Enesetäiendamise võimalusi.

Tööpakkumise number
#671845

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
11. november 2020
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2020

Skuba Group OÜ Tallinna esindus alustas oma tegevust 2000. aasta talvel ning Tartu esindus 2002. aasta kevadel. Skuba peamiseks tegevusalaks on olnud laia valikuga veoautode varuosade jae- ja hulgimüük. Müüdavate varuosade nimistus on rohkem kui 30 000 eri nimetust detaile rohkem kui 60-lt tuntud Euroopa kvaliteetvaruosade tootjatelt.

Alates 2006 aastast paikneb Skuba Eesti OÜ moodsas teeninduskeskuses aadressil Betooni 4 ning pakub uuel tasemel veokite-busside hooldust ja remonti. Teeninduskvaliteedi oluline paranemine on saavutatud kompetentse tööjõudu hankimisega.

Skuba Eesti on pidevalt arenev ning laienev ettevõte Eestis. Meie filiaalid asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas, Võrus ja Rakveres, kokku üle 50 töötaja.

Lisainfo: www.skuba.ee

Vaata rohkem