Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #293147

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Aktiivne müük ja uute kliendisuhete loomine
  • Kliendi vajaduste väljaselgitamine, kliendiläbirääkimiste pidamine ja hinnapakkumuste koostamine
  • Müügiprotsessi juhtimine, nõuandlik müük
  • Tellimuste kvaliteetse, õigeaegse ja efektiivse täitmise kontrollimine
  • Müügijuhi assisteerimine ja aktiivne koostöö tootmispersonaliga

Ootused kandidaadile

  • Aktiivsus ja ettevõtlikkus
  • Hea suhtlemis- ja kuulamisoskus
  • Koostöö- ja õppimisvõime
  • Kohuse- ja vastutustunne
  • Iseseisva töö oskus
  • Vähemalt keskharidus ja praktiline meel
  • Arvutioskus - MS Office
  • Eesti keele oskus

Ettevõte pakub

  • Arenguvõimalusi
  • Paindlikku töögraafikut
  • Pikaajalist töösuhet
  • Põhipalka ja töötulemustest sõltuvat lisatasu
  • Tasuta tööalast väljaõpet
  • Väljakutset rakendada oma oskusi

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • kujundusprogrammide tundmine
  • Kehtivate B-kategooria juhilubade olemasolu
  • Eelnev töökogemus müügitöös
  • soome ja vene keele oskus

Tööpakkumise number
#293147

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 700 - 800 €/kuus
Kuulutus aegub:
28. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
28. november 2012
Lisainfo palga kohta:
+ tulemustasu

Prinec Grupp OÜ on spetsialiseerunud trüki- ja reklaamilahenduste tootmisele.
Meie peamisteks tootegruppideks on trükised, pakendid, etiketid, kleebised, laiaformaadilised trükised ja erinevad reklaamilahendused.

Vaata rohkem