Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 184821

Tööpakkumise number

184821

Töö kirjeldus

Rakvere müügiosakond otsib oma meeskonda tublit
ÄRIKLIENDI MÜÜGIESINDAJAT,
kelle peamisteks tööülesanneteks on meie teenuste tutvustamine ja aktiivne müük firmadele- müügilepingute sõlmimine ja jätkusuutlike kliendisuhete loomine ning hoidmine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame kandideerima inimest, kes on positiivse ellusuhtumisega hea suhtleja nii eesti kui vene keeles, on oma loomult sihikindel ja tulemustele orienteeritud ning kes on hea läbirääkimis- ja veenmisoskusega. Sobiv kandidaat on vähemalt keskharidusega.
Tööle tuleku teeb lihtsamaks, kui oled müügiga eelnevalt kokku puutunud, oled laia silmaringiga ärivaldkonnas ja Sul on olemas elukogemus.

Töö eest pakume motiveerivat vahendustasu läbimüügi pealt, võimalust töötada koos tegusa meeskonnaga , erialaseid sise- ja väliskoolitusi ning toredaid ühisüritusi.

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
12. oktoober 2009
Kuulutus sisestati:
30. september 2009

Ekspress Hotline kontsern on Eesti juhtiv infomeedia ettevõte, mis on tegutsenud juba 16 aastat. Kontsern on suurim telefoniinfo vahendaja, haldab interneti andmebaase ja annab välja erinevaid telefoniraamatuid ning katalooge. Kontsernil on bürood Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Rakveres.