Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #146127

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügiesindaja tööks on loomasöötade müük Ida- ja Lääne-Virumaa, Järvamaa, Jõgevamaa, Tartumaa, Valgamaa, Põlvamaa ja Võrumaa loomakasvatajatele. Müügiesindaja loob kontaktid klientidega, tutvustab klientidele tooteid, koostab hinnakalkulatsioone, loob ja hoiab korras vajaliku dokumentatsiooni ning vastutab tulemuslike kliendisuhete hoidmise ja arendamise eest oma kliendiportfelli ulatuses. Müügiesindaja teeb tihedat koostööd söödatehase tootmisjuhiga ning osaleb uute söötade väljatöötamise protsessis.

Ootused kandidaadile

Ootame oma meeskonnaga liituma Sind, kes Sa omad varasemat aktiivse müügtöö kogemust, oled sihikindel ja väga hea suhtleja ning armastad liikuvat tööd. Töö eeldab väga head eesti keele oskust ning inglise ja vene keele oskust suhtlemistasandil. Põllumajanduslik haridus annab kandideerimisel eelise.

Omalt poolt pakume paindlikke töötingimusi, töötulemustel baseeruvat palka, koolitust, ametiautot, töötelefoni ning noort meeldivat töökollektiivi kiiresti arenevas ja edukas ettevõttes.

Tööpakkumise number
#146127

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
28. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
28. märts 2008

HR lighthouse'i kliendiks on Agrikultuur OÜ - Eesti kapitalil põhinev arenev ja tänapäevane ettevõte, kelle omanduses olev Tamsalu Söödatehas tegeleb loomasöötade tootmise ja teravilja jahvatamisega. Meil on parimad koostööpartnerid ja kliendid. Peame oluliseks pakkuda kõrge kvaliteediga tooteid parima hinnaga.

Vaata rohkem