Värsked tööpakkumised

MÜÜGIESINDAJA Lääne- ja Lõuna-Eesti

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 589487

Tööpakkumise number

589487

Töö kirjeldus

 Proaktiivne müük olemasolevatele ja uutele klientidele Eestis (põhiliselt kauplused)
 Kliendi tegelike vajaduste väljaselgitamine ja lahenduse pakkumine
 Klientide regulaarne külastamine (nädalas 1-2 päeva kontoris Tallinnas, ülejäänud autoga klientide juures Lääne- ja Lõuna-Eestis)
 Toodete väljapanekute tegemine ja korrastamine
 Vajadusel messidel, demopäevadel, koolitustel osalemine
 Pikaajalise win-win kliendisuhte ehitamine ja arendamine
 Müügitulemuste analüüs, raporteerimine

Nõudmised kandidaadile

 Sa oled vastuvõtlik uutele ideedele ja tehnoloogiatele
 Sa julged müüa tooteid, mille hind on kõrge, kuid väärtus on suur ja omamise kulu madal
 Sa oled valmis töötama ka iseseisvalt (enesedistsipliin)
 Sul on analüütiline mõtlemine ja probleemide lahendamise oskus
 Sul on hea arusaamine meeskonnatööst ja valmidus seda teha
 Heal tasemel vene, inglise ja eesti keel
 Hea arvuti kasutamise oskus
 B kategooria juhiload

Ettevõte pakub

 Piisavalt vabadust ja paindlik töögraafik
 Nooruslik, ambitsioonikas ja rahvusvaheline kollektiiv
 Toetav ja kindla visiooniga juhtkond
 Kaasagne töökeskkond ja korralikud töövahendid
 Korralik palk ja lisatasusüsteem
 Ametiauto
 Koolitused ja reisid hankijate tehastesse
 Ettevõtte sisene karjäärivõimalus

NB! Kui Sul ei ole ambitsiooni või Sulle meeldib olla mugavustsoonis, siis parem ära kandideeri!

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. mai 2019
Kuulutus sisestati:
5. aprill 2019

Toolmarketing OÜ

Toolmarketing OÜ on 2008. aastal asutatud kiirelt arenev distributsiooniettevõte. Meie põhitegevus
on tööriistade ja isikukaitsevahendite hulgimüük ja turundus. Meie koduturuks on Balti riigid ja
kontorid Tallinnas Mäealuse 10, Riias ja Vilniuses ja meie meeskonnas on kokku 19 inimest. 11
tegutsemisaastaga oleme tõusnud suurimaks premium klassi käsitööriistade hulgimüüjaks
Baltimaades.
Meie missiooniks on muuta elu Baltimaades paremaks ja me teeme seda otsides ja pakkudes
paremaid tööriistu ja lahendusi oma klientidele.
Kliente suudavad aidata ainult õnnelikud ja motiveeritud inimesed. Seetõttu pakume oma
meeskonnale keskkonda, kus kõik tunneksid kolleegide tuge, saaksid areneda ja saavutada.
Kutsume meie Eesti meeskonnaga liituma müügiesindajat. Kui sa oled valmis meiega jagama kiirelt
kasvava ettevõtte rõõme (ja mõnikord ka valusid) siis ootame kandideerima.