Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #150009

Müügiesindaja-konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügiesindaja-konsultandi põhilised tööülesanded on:

  • aktiivne kliendisuhete loomine,arendamine ja müügitöö;
  • olemasolevate klientide ostude monitoorimine;
  • tellimuste tegemine;
  • esitluste ja presentatsioonide korraldamine;
  • toodete tutvustamine apteekides ja kauplustes;

Ootused kandidaadile

  • hea suhtlemisoskus;
  • valmisolek meeskonnatööks;
  • lojaalsus ja vastutustunne;
  • korrektsus ja algatusvõime;
  • eesti- ja venekeele oskus;
  • võimalus kasutada isiklikku sõiduautot

Kasuks tuleb:
  • eelnev farmaatsiaalane töökogemus;

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja väljakutset pakkuvat tööd ;
  • erialast koolitust;
  • enesetäiendamis- ja eneseteostusvõimalusi;
  • konkurentsivõimelist palka, autokompensatsiooni;

Tööpakkumise number
#150009

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. mai 2008
Kuulutus sisestati:
29. aprill 2008

Oleme 1993. aastal asutatud tööstuskaupadest esmatarbekaupade turundus-, müügi- ja esindusettevõte. Meie kaubamärgid on Lotus Professional, Johnson&Johnson, S.C. Johnson, Mayeri, Lindner, Frieb, Huhtamaki, Papstar, Estiko, jt.

Vaata rohkem