Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #316127

Müügiesindaja-konsultant

CVKeskus.ee klient
Jõgevamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Igapäevane suhtlemine klientidega
tootealane nõustamine
esitluste läbiviimine kliendi kodus
müügilepingute sõlmimine
kliendiandmebaasi täiendamine

Ootused kandidaadile

Positiivne ellusuhtumine, sõbralikkus ja abivalmidus
suhtlemisjulgus
soov aidata lahendada teistel inimestel nende probleeme
vajalik on isikliku auto kasutamise võimalus

väga head firmapoolset koolitust, mis on töö alustajatele tasuta
hea töö eest väga head töötasu ja kulude kompenseerimist
liikuvat vabagraafikuga tööd
häid arengu- ja karjäärivõimalusi
pidevat täiendõpet ja igakülgset toetust
palju toredaid kliente
õppe- ja preemiareise
igakülgset toetust sisseelamiseks ja väljaõppeks

Lisainfo

Eelnev töökogemus Kirby kompaniis ei ole tingimata vajalik. Müügitöö kogemus ei ole nõutav. Vaja on head tahet ja valmidust õppida ning oma eesmärkide savutamise nimel tööd teha.

Tööpakkumise number
#316127

Asukoht:
Jõgevamaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline, töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 700 - 2800 €/kuus
Kuulutus aegub:
6. september 2013
Kuulutus sisestati:
6. august 2013
Lisainfo palga kohta:
sõltuvalt tööpanusest

OÜ Kirby-Kaarel on The Scott & Fetzer Co. ametlik esindaja Eestis. Tegevusalaks on kvaliteetsete koduhooldusseadmete müük ja hooldus. Seoses tegevuse laiendamisega otsime oma kollektiivi viit aktiivset inimest, kellel on positiivne ellusuhtumine ja soov aidata inimestel leida lahendusi koduhoolduses esinevatele probleemidele, - kellel on soov õppida, areneda ja hästi teenida.

Vaata rohkem