Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #290283

MÜÜGIESINDAJA-KLIENDIHALDUR

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kliendisuhete juhtimine ja analüüs, suhete haldamine ja arendamine
Kliendikohtumiste ettevalmistamine ja regulaarne läbiviimine
Uute klientide leidmine, suhtlemine olemasolevate kliebtidega,klientidele pakkumiste planeerimine ja lepingute sõlmimine
Igapäevases müügiarenduses ja klienditeeninduses osalemine koostöös teiste osakondadega
Müügiprognooside ja aruandluse koostamine
Regulaarne turusituatsiooni ja trendide analüüs ning raporteerimine juhtkonnale

Ootused kandidaadile

Meditsiiniiline vm. kõrgharidus
VAJALIK ON EELNEV TÖÖKOGEMUS APTEEGIS VÕI RAVIMITURUL
Väga hea suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus
Analüütiline mõtlemine, kohustendlikkus, iseseisvus ja süsteemsus oma töö planeerimisel
Vajalik on eesti, inglise ja vene keele oskus, tabelarvutussüsteemide tundmine
"B" kategooria autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist palka ja motiveerivat lisatasusüsteemi
Vastutusrikast tööd stabiilses rahvusvahelises ettevõttes
Sõbralikku ja meeldivat töökeskkonda
Ametiautot

Tööpakkumise number
#290283

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
30. november 2012
Kuulutus sisestati:
23. november 2012

2012. aasta on Tamro Eestile 19. tegevusaasta. Nende aastate jooksul on pingestunud turuolukord, lisandunud häid koostööpartnereid ning täienenud Tamro töötajate read. Usume, et edukas koostöö põhineb heal inimestevahelisel suhtlemisel ja üksteise mõistmisel. Tipptasemel teeninduse tagavad hool ja asjatundlikkus. Tegutseme ravimite hulgimüügis ja jaotuses. Tamro on PHOENIX grupi liige.

Vaata rohkem