Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja-kliendihaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 90970

Tööpakkumise number

90970

Töö kirjeldus

Kvaliteetsete andmeside- ja IT teenuste müük nõudlikule äriklientuurile ja olemasolevate kliendisuhete hoidmine.

Nõudmised kandidaadile

  • aktiivne ellusuhtumine
  • eelnev müügi- ning kliendihalduskogemus
  • üldteadmised IT-st ja telekommunikatsioonist
  • hea inglise keele ning rahuldav vene keele oskus
  • hea läbirääkimisoskus
  • iseseisev, tulemusele orienteeritud tegevus
  • Eesti ärikeskkonna ning ettevõtluse tundmine

Heal kandidaadil on lisaks:
  • kõrgem- või kesk-eriharidus (või selle omandamine lõppjärgus)
  • eelnev müügikoolitus ja andmesideühenduste müügikogemus
  • arvutikasutusoskus (MS Office, Power Point)
  • autojuhiload

Ettevõte pakub

  • koolitust konkreetseks tööks
  • müügiresultaatidest sõltuvat konkurentsivõimelist kompensatsioonipaketti
  • kaasaegset töökeskkonda
  • töötamist oma ala tippspetsialistide meeskonnas
  • arengu- ja karjäärivõimalusi rahvusvahelises kiirelt kasvavas telekommunikatsioonikontsernis

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
10. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
10. jaanuar 2007

on rahvusvahelise telekommunikatsiooniettevõtte Linx Telecommunications BV tütarfirma. Kvaliteetsete andmesideteenuste pakkujana on Linxtelecomi klientideks nii Eesti suuremad telekommunikatsioonifirmad kui ka erinevate ärivaldkondade ettevõtted. Lisaks sideteenustele pakume ka serverimajutusteenuseid ning internetipõhiseid telefonikõneteenuseid.