Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja Kesk - Eesti piirkonda

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 25640

Tööpakkumise number

25640

Töö kirjeldus

• uute kliendisuhete arendamine ja rahulolevad püsikliendid;
• väljapanekute korraldamine klientide juures;
• tellimuste vastuvõtmine ja edastamine lattu;
• kaupade tutvustamine ja läbirääkimiste pidamine;
• järjepideva müügi toimumise jälgimine;
• realiseerimistähtaegade kontrollimine;
• müügiplaanide jälgimine ja aruandluse pidamine.

Nõudmised kandidaadile

• vähemalt viimase aasta jooksul oled nautinud müügitööd;
• päeva teeb Sinu jaoks ilusaks edukalt sooritatud müük;
• arvuti on Sinu hea sõber;
• valdad vabalt eesti keelt ja suhtled meeleldi vene rahvusest klientidega;
• oled täitsa ise sõitnud väikeautoga;
• iseseisvus on Sinu teine nimi, sest tead täpselt kuidas püstitatud eesmärke saavutada.

Anname Sulle võimaluse ennast tõestada tulemusliku müügiesindajana professionaalses meeskonnas ja pakume enda poolt tulevikku suunatud arenguperspektiive. Samuti professionaalsete töötulemuste saavutamiseks telefoni ja autot ning muid tööks vajalikke vahendeid.

Sind ootab ees põhipalk ja võimalus teenida naudinguga sooritatud müügitulemustelt märkimisväärset preemiat.

Asukoht:
Pole oluline
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. detsember 2003
Kuulutus sisestati:
5. detsember 2003

edukat kodumaisel kapitalil põhinevat ettevõtet AS Oskar LT, kes kuulub Eesti Lihatöötlejate Assotsatsiooni (ELA). Ettevõte on pakkunud parimaid lihatooteid alates 1992. aastast. Oskar Lihatooted kasutab toorainena ainult naturaalset liha ning kõik, mis on vorsti sees, on ka etiketil kirjas. Kõik tema tooted kannavad kvaliteedimärki “Aus kaup”, mis on ühtlasi garantiiks, et toodetes ei kasutata kondilihamassi.