2023-08-23 14:48:55

Müügiesindaja - keevitustarvikud ja seadmed

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime täiendavalt müügiesindajat keevitustarvikuid ja seadmeid müüma, kelle tööülesanneteks on:
- igapäevane aktiivne müügitöö
- klientidega suhete loomine ja hoidmine
- pakkumiste tegemine
- tellimuste vastuvõtmine ja tellimuste täitmise eest vastutamine

NB! Igapäevane ettevõtte sisene töökeel on vene keel

Ootused kandidaadile

- vanus min 25 eluaastat
- aktiivse müügitöö kogemus (telefon / e-mail / visiidid)
- hea ajaplaneerimise oskus
- iseseisvus tööülesannete täitmisel
- arvuti kasutamise oskus tavakasutaja tasemel
- B-kat juhiliba (staaž vähemalt 4 aastat) ja isikliku auto olemasolu
- eesti keele oskus väga heal tasemel
- vene keele oskus heal suhtlustasandil
- inglise keele oskus suhtlustasandil

Kasuks tuleb keevitamisega seonduva tundmine ja leedu keele oskus

CV palume esitada eesti ja inglise keeles (teine võib olla ka vene või leedu keeles)
Võõrkeelse CV võib esitada CV-Keskuse kaudu või saata e-mailile: remigijus(ät)baltexim.lt

Pakume liikuvat tööd Eesti piires ning mõistlikku tasu tehtu eest.
Kui leiad, et aktiivne müügitöö on Sinu jaoks, siis ootame Sind meie juurde tööle!!