Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #344007

Müügiesindaja-kaubapaigutaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* väljapanekute korrastamine
* tellimuste tegemine
* aktiivne müügitöö
* aruandlus
* uute klientide leidmine

Ootused kandidaadile

* tööülesannete täitmisel korrektne ja järjepidev
* eesmärgistatud tegutsemine
* autojuhilubade olemasolu
* väga hea suhtlemisoskus, läbirääkimis- ja veenmisoskus
* arvuti kasutamise oskus
* iseseisvus ja pealehakkamine

Ettevõte pakub

* motiveeriv palgasüsteem ja lisatasud vastavalt tulemusele
* arenguvõimalust
* kaasaegset töökohta ja töövahendeid
* autokompensatsiooni või ametiautot
* tööd tuntud kaubamärkidega professionaalses meeskonnas
* erialane täiendõppevõimalus

Tööpakkumise number
#344007

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
27. mai 2014

Kosmeetika hulgimüük Eestis, kaubamärgid Denim, Bella Oggi, Byphasse, Strep, Leocrema, Tannymax, Deborah, Bioetyc, Whitetobrown, Dermolab, Cyclax, Body Natur, Depil Fruit, Jeanne Arthes, Genera, DKS, Vidal, Mister Clean, Megaplast ja paljude teiste kaubamärkide maaletooja.
Ettevõtte partneriteks Eestis on kaubandusketid, jaekauplused, kaubamajad, apteegid ja teised tarbekaupade müüjad.
Dellera Kaubandus OÜ missioon on pakkuda klientidele kvaliteetset ja parimat valikut kosmeetikakaupu ning alati usaldusväärset klienditeenindust.
Seoses laienemisega otsime oma meeskonda hakkajat müügiesindaja-kaubapaigutajat.

Vaata rohkem