Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #120426

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Võtame tööle MÜÜGIESINDAJA, kes spetsialiseeruks põllumajandustehnika aktiivsele müügile.
Põhjalikum väljaõpe kohapeal.
- müügiplaanide koostamine ja jälgimine
- turusituatsiooni analüüs
- uute klientide leidmine ning olemasolevate suhete hoidmine
- hankijatega suhtlemine jpm.

Ootused kandidaadile

- eriharidust tehnilisel alal
- põllumajandusklientuuri tundmist
- inglise keele ja/või soome keele oskust suhtlustasandil
- head suhtlemis- ja läbirääkimisoskust
- eelnevat töökogemust müügi alal
- autojuhiload

Ettevõte pakub

*töö tulemustele vastavat konkurentsivõimelist palka
*laialdast motivatsioonipaketti
*sõbralikku töökollektiivi
*meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda

Tööpakkumise number
#120426

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. september 2007
Kuulutus sisestati:
23. august 2007

AS Taure alustas majandustegevust 01.04.1992.a. Firma asub Kesk-Eestis Järvamaal Türil ja me avame selle aasta lõpul müügi- ja hoolduskeskuse Tartu lähedal Ülenurmel. Oleme Soome traktoritehase VALTRA OY AB ja Austria põllumajandustehnika tehase VOGEL & NOOT esindaja Eestis.

Vaata rohkem