Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 62227

Tööpakkumise number

62227

Töö kirjeldus

OÜ Meditsiiniuudised kirjastab arstidele-apteekritele erialaajalehte Meditsiiniuudised.

Ühe tootena tõime 2006.a. alguses turule kogu tervishoiusüsteemile suunatud kontaktinfosüsteemi Meditsiinikataloog, mis levib arstidele-apteekritele telefoniraamatu kujul tasuta ning on tasuta kasutamiseks avatud ka meie kodulehel www.mu.ee/kataloog.

Meditsiinikataloogiga laienes meie klientide ring oluliselt, peamiselt meditsiinitehnika firmadega.

Nüüd otsimegi kogenud ja positiivset inimest, kes looks uute klientidega partnerlussuhted. Meil on võimalik klientidele pakkuda kontaktinfolahendusi, reklaampindu nii telefoniraamatusse, online keskkonda, ajalehte.

Töö sobib hästi neile, kes on harjunud olema oma aja peremehed ja töötama projektipõhiselt. Kuna Meditsiinikataloog ilmub kord aastas - jaanuaris, on ka töömaht teises aastapooles intensiivsem, kui esimeses.
Seega on tegu pigem osalise tööajaga, mis on tasustatav vastavalt tulemusele.
Hea töö korral märkab müügiesindaja, et siit võib kasvada välja suurema potentsiaaliga põhitöökoht.

Nõudmised kandidaadile

  • tore oleks, kui suudad võtta oma tööd pingevabalt ja terve mõistusega
  • kohusetunne ja akuraatsus kõiges on elementaarne
  • initsiatiivikus toob plusspunkte
  • eelnev müügitöökogemus (eriti reklaamimüügikogemus)
  • võid olla solist, kuid oskusega töötada tiimis
  • sul on võimalus liikuda mööda Eestit

Meditsiiniuudiste toimetus asub Viljandis. See ei tähenda, et pead tingimata siin tegutsema. Lõviosa sinu klientidest paikneb Tallinnas, väiksem osa Tartus. Viljandi on koht, kus asuvad sinu Meditsiiniuudiste kolleegid ning tehniliselt sünnivad meie tooted.

  • pakume võimalust tegutseda huvitaval ja areneval nišiturul
  • saad juurde 13 toredat kolleegi
  • hea tulemus toob hea palga
  • sõiduauto ja telefoni kasutamise kompensatsiooni

Asukoht:
Pole oluline
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
14. aprill 2006
Kuulutus sisestati:
14. märts 2006