Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197952

Müügiesindaja Itaalia toiduainete edasimüügiks

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö üldeesmärk: tagada läbi oma eduka töö ettevõtte poolt püstitatud müügi - ja finantseesmärkide täitmine.

Tööülesanded:
* Ettevõtte turundustegevuses, teenuste hinnakujunduses ja müügieelarve koostamises osalemine.
* Teenuste aktiivne müük, müügipakkumiste ja – lepingute koostamine ning sõlmimine vastavalt standardile ja kvaliteedisüsteemi nõuetele.
* Kliendisuhete loomine, arendamine ning hoidmine, uute klientide aktiivne otsimine.
* Klientide regulaarne kliendivõlgnevuste kontroll.
* Elektrooniliste klientide infopanga uuendamine ja täiustamine.
* Informatsiooni kogumine konkurentide kohta, turusituatsiooni jälgimine, turuanalüüsi teostamine.

Ootused kandidaadile

* Eelnev tulemuslik müügitöö - ja turundusalane töökogemus toitlustussektoris (HORECA sektoris) nõutav.
* Keskharidus nõutav, kõrgem soovituslik.
* Eesti keele valdamine kõnes ja kirjas (nõutav); Inglise keel kõnes (nõutav), kirjas (nõutav) ; Vene keel kõnes (soovitatav), kirjas (soovitav)
* Initsiatiiviks, organiseerimis-, vastutus- ja otsustusvõime, planeerimisoskus, läbirääkimis- ja mõjutamisoskus, koostööoskus e. meeskonnatööle orienteeritus, hea suhtlemis- ja esinemisoskus, enesekehtestamisvõime, verbaalne võimekus, matemaatiline võikekus, analüüsivõime, saavutusvajadus, loovus, innovaatilisus, korrektsus.
* B- kategooria autojuhiload;
* MS Windows, MS Word, MS Excel, MS Powerpoint, MS Outlook - tavakasutaja tasemel (nõutav).

* Laptop arvuti koos töö põhiülesannete täitmiseks vajaliku tarkvaraga ja interneti ühendusega; printer, lauatelefon, faks, paljundusmasin, skänner ka kontoritarbed;
* Mobiiltelefon;
* Ametiauto;
* Ligipääs töö tegemiseks vajalikele ettevõtte infosüsteemidele;
* Head meeskonda, head töökogemust.

Lisainfo

CV´le lisaks võiks kirja panna kaaskiri, sisuga- miks usud, et oled hea müügiesindaja- Sinu tugevused ja eelised.

Tööpakkumise number
#197952

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
8. juuli 2010
Kuulutus sisestati:
21. mai 2010
Lisainfo palga kohta:
Kokkuleppel

Personalipunkt Extra OÜ on personali rendi ja -vahendusega tegelev ettevõte. Meie kliendiks on DaVinci Group kontsern, mis koosneb toitlustuskohtast, catering ettevõttest ning jae- ja hulgimüügifirmast, mis impordib Eestisse ja Baltikumi erinevaid Itaalia toiduaineid, veini, kohvi jne. Kontsern on loodud 2005 aastal. Vaata: www.davincifood.ee

Vaata rohkem