Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177875

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Saku Lätte toodete tutvustamine ja müük
* ettevõtte kliendibaasi suurendamine igapäevase
aktiivse müügitöö tulemusena
* klientide tellimuste vormistamine ja edastamine
* klientidega müügiläbirääkimiste pidamine, lepingute,
kokkulepete sõlmimine
* aruandlus

Ootused kandidaadile

* kohusetunne
* aktiivsus ja ettevõtlikkus
* arvuti kasutamise oskus
* autojuhilubade olemasolu
* eelnev müügitöö kogemus
* eesti ja vene keele oskus
* suhtlemisvalmidus

Ettevõte pakub

* tööd tuntud Eesti ettevõttes
* parimat väljundit sinu müügivõimetele
* rõõmsameelset, professionaalset ja loovat õhkkonda
* arenguvõimalust
* koolitust
* motiveerivat tasustamis- ja premeerimissüsteemi

Tööpakkumise number
#177875