Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #180073

Müügiesindaja Ida- ja Lääne-Virumaale

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Uute espressomasinate, kohviautomaatide ja kohvi klientide otsimine, olemasolevate klientide haldamine.

Ootused kandidaadile

Vähemalt keskharidus
Juhilubade olemasolu (B-kategooria)
Vähemalt 1aasta aktiivse müügitöö kogemust
Arvutioskus: laialtlevinud programmide kasutamine
Väga hea eesti ja vene keele oskus
Iseseisvus töö tegemisel
Õppimisvõime
Kohusetundlikkus
Vajalik isikliku auto kasutamisvõimalus

Ettevõte pakub

Motiveerivat tulemuspalka ja jooksvaid sisekoolitusi.

Tööpakkumise number
#180073