Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #626254

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kataloogi ja näidiste varal toodete müük,
klientuuri laiendamine, teenindamine ja tehniline nõustamine, vastutus müügiprotsessi korraldamise eest müügipiirkonnas.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame positiivset ellusuhtumist, kliendisõbralikkust, vähemalt keskharidust, tehnikahuvi, arvuti kasutamise oskust,võimet töötada meeskonnas, vanust soovitavalt 21-45 eluaastat, head vene keele ja riigikeele oskust. Kasuks tuleb eelnev müügitöö kogemus.

Rutiinivaba, stabiilset ja tulemustele orienteeritud tööd arenevas ettevõttes, noort sõbralikku kollektiivi, häid töötingimusi ja koolitust. Täielikult enesest sõltuvat tulemuspalka, eesmärkide täitmisel ametiautot liikuva müügiesindaja ametikoha puhul.

Tööpakkumise number
#626254

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 800 €/kuus
Kuulutus aegub:
6. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
7. november 2019

CVKeskus.ee klient

Meie profitööriistad on mõeldud oma ala tippudele –
spetsialistidele, kes järgivad kvaliteeti oma töös ja nõuavad
sama ka töövahenditelt. Neil on kogemus, mis viib alati
parima tulemuseni ning meie saame aidata neil seda
saavutada. Sest lahendused, mida nad otsivad peavad
vastama samadele standartidele.
TOOLPARTNER – KOGEMUSTEGA MEISTRILE

Vaata rohkem