Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #44413

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd müügiesindajale, kelle tööülesanneteks on igapäevane aktiivne müügitöö, pakkumiste tegemine, tellimuslepingute vormistamine, kliendisuhete hoidmine.

Ootused kandidaadile

- edukat aktiivse müügitöö kogemust
- head argumenteerimisoskust
- head ajaplaneerimise oskust
- arvuti kasutamise oskust tavakasutaja tasemel
- eesti keele valdamist, vene keele oskust suhtlustasandil
- positiivset ellusuhtumist

Pakume huvitavat ja liikuvat tööd, ametiauto kasutamise võimalust, mõnusat töökeskkonda ja positiivseid ning edumeelseid töökaaslasi, tunnustust heade müügitulemuste eest, erialast koolitust.

Tööpakkumise number
#44413

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. mai 2005
Kuulutus sisestati:
26. aprill 2005

AS Severi Kaubandus, kus töötab 80 inimest ,tegeleb 11 aastat jae- ja hulgimüügiga.

Vaata rohkem