Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #288567

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Klientidega suhete loomine ja arendamine
- Klientide kaubavarude ja ostude jälgimine vastavalt kliendi müügistatistikale
- Läbirääkimiste pidamine tellimuste, müügimahu ja sortimendi osas
- Osalemine müügikampaaniate korraldamises
- Tellimuste vastuvõtmine ja edastamine vastavale müügiüksusele
- Kauba dokumentatsiooni korrektne vormistamine
- Klientidega lepingute sõlmimine antud volituste piires
- Kaupade paigutamine kauplustes ning hinnasiltide olemasolu tagamine

Ootused kandidaadile

- Suhtlemisoskus eesti ja vene keeles
- Distsiplineeritus ja iseseisvus
- Otsustus- ning vastutusvõime
- Esinemis- ja veenmisoskus
- Koostöö- ja suhtlemisvalmidus
- Initsiatiivikus ja loomingulisus
- Hea eneseväljendus- ja kuulamisvõime
- Taktitunne, täpsus, korrektsus ja ausus
- B-kategooria juhiloa olemasolu

Ettevõte pakub

- Arengu- ja karjäärivõimalusi
- Konkurentsivõimelist palka
- Huvitavat, intensiivset tööd kiiresti kasvavas, loomingulises ja ambitsioonikas ettevõttes
- Ametiautot

Tööpakkumise number
#288567

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
29. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2012

Sanitex on üks Baltimaade suurimaid ning kiiremini kasvavaid esmatarbekaupade distributsiooni- ja logistikakontserne, mis tegutseb aastast 1992. Sanitex pakub tööd rohkem kui 2000-le inimesele. Sanitex Estonia on asutatud aprillis 2010. aastal ning tänaseks pakub tööd juba 70 inimesele.
Sanitexi missiooniks on pakkuda väga kõrgel tasemel müügi-, distributsiooni- ja logistikateenust kogu Baltikumis.

Seoses ettevõte laienemisega ootame oma meeskonda uusi töötajaid.

Vaata rohkem