Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #299902

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Rehvid Pluss OÜ toodete aktiivne müük
  • Uute kliendisuhete loomine ja klientidele sobivate lahenduste pakkumine
  • Toodete esitlus ja müümine
  • Hinnapakkumiste koostamine
  • Läbirääkimiste pidamine
  • Müügilepingute sõlmimine
  • Müügitegevuse eesmärgipärane plaanimine

Ootused kandidaadile

  • Väga hea suhtlemisoskus
  • Läbirääkimisoskus
  • Kohusetundlikus
  • Oskus töötada nii iseseisvalt kui ka meeskonnas
  • Loogiline mõtlemine
  • Eelnev tulemuslik müügitöökogemus
  • Eesti, inglise ja vene keele oskus
  • Arvuti kasutamise oskus
  • Keskharidus
  • Juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • Põnevaid väljakutseid ja firmasiseseid arenguvõimalusi
  • Põnevaid koolitus- ja motivatsioonireise
  • Ametiauto võimalus
  • Väljaõpet töö käigus

Tööpakkumise number
#299902

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 500 - 2500 €/kuus
Kuulutus aegub:
22. märts 2013
Kuulutus sisestati:
25. veebruar 2013
Lisainfo palga kohta:
Tulemuspalk

Rehvid Pluss OÜ on kiirelt arenev rehvidega tegelev ettevõte. Peamiseks väljundiks on rehvide jaemüük, pakume Eestis parimat hinnaklassi ja laia rehvivalikut tuntud tootjatelt. Pakume ka rehvivahetus teenust sõidu- ja veoautodele. Tänu meie edukale e-poele ( www.rehvidpluss.com ) oleme esindatud kõigis Eesti piirkondades. Meie kollektiiv on töökas, õpihimuline ja mis peamine sõbralik. Pakume meie era- ja äriklientidele asjatundlike nõuandeid ning mugavat ja kvaliteetset teenindust.

Rehvid Pluss OÜ on Bridgestone, Michelin, Firestone, Kleber, Dayton ja Riken rehvide ametlik edasimüüja Eestis.

Vaata rohkem