Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #630536
Kaugtöö võimalus

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Asukoht: Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 5. detsember 2019
Kuulutus aegub: 3. jaanuar 2020

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on:
- uute klientide otsimine Eestist ja ka välismaalt
- kliendisuhete loomine ja hoidmine
- hinnapakkumiste koostamine

Ootused kandidaadile

Eeldused heale kandidaadile:
- aktiivne ja hea suhtleja
- müügitöö kogemus;
- eesti ja inglise keel, kasuks tuleb vene keele oskus
- autojuhiluba
- kontori tarkvara kasutamise oskus

Kasuks tuleb

- Töökogemus müügiesindajana
- Tehniliste jooniste lugemise oskus

Ettevõte pakub

Pakume teile:
- hea mainega brändi
- paindlikku töögraafikut
- esinduslikku kontorit Tänassilmas
- huvitavat ja mitmekülgset tööd, millega mõjutate otseselt ettevõtte arengut ja äritulemusi
- tulemuspalka

- Ametikoht allub tegevjuhile

Tööpakkumise number
#630536

Asukoht:
Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
5. detsember 2019

CVKeskus.ee klient

Red Hat Group Design on asutatud 2008 aastal.
Aastate jooksul on läbitud mitmeid kasvuetappe ja tänasel päeval töötab Red Hatis 21 oma ala spetsialisti, kellest kontoris 7 ja tootmises 14 inimest. Tootmine asub kaasaegses ca 2000m2 hoones, mis asub Tänassilma tee 15.
Põhiliseks tegevusvaldkondadeks on muuseumid, näitused, valgusreklaam ja CNC freesimine.
Tehtud töödega saab tutvuda leheküljel www.redhat.ee

Vaata rohkem