Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #686697

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tabasalu, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pan-Baltica Solutions tegeleb peamiselt pulbervärvi ning pesukeemia müügiga. Kliendid asuvad meil Eestis, Lätis ja Leedus.

Soovime enda meeskonda positiivse suhtumisega hakkajat töötajat, kes saab iseseisvalt tööülesannetega hakkama. Tulevase töö sisu on pesukeemia ost ning müük, klientide konsulteerimine ja probleemide lahendamine. Töö hulka kuulub ka pulbervärvi tarvikute (Hang-On) ning pulbervärvi (Axalta) ostu-müügi protsessides osalemine. Oleme arvestanud, et vajaliku teadmiste tasemeni jõudmiseks kulub 1-2 aastat, siis soovime leida töötajat pikemaks ajaks.

Peamised ülesanded:

  • Klientidega suhtlemine ja nende nõustamine
  • Hinnapakkumiste koostamine
  • Tellimuste haldamine, ost-müük
  • Periooditi logistiku töö tegemine ja väikese laomeeskonna juhtimine

Ootused kandidaadile

  • Tulemustele orienteeritud
  • Positiivse ellusuhtumisega, koostöövalmidus
  • Hea suhtleja eesti ning inglise keeles
  • Tehnilise taibuga
  • B-kategooria juhiload

Kasuks tuleb:

  • Tehnikaalane kõrgharidus
  • Vene keele oskus
  • Müügitöö kogemus

Ettevõte pakub

  • Vaheldusrikast tööd

  • Häid töötingimusi

  • Töö tegemiseks vajalikku väljaõpet

Tööpakkumise number
#686697

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. märts 2021
Kuulutus sisestati:
9. veebruar 2021

PBS peamiseks tegevusalaks on pulbervärvide müük Baltikumis. Lisaks pakume pulbervärvimise eelpesu keemiat ja pulbervärvimise tarvikuid.
Esindatavate kaubamärkide leheküljed:
www.axalta.com
www.hangon.com
www.chemetall.com

Vaata rohkem