Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #41391

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kütuse hulgimüük, klientidega suhtlemine, klientidele pakkumiste koostamine, müügilepingute sõlmimine, uute klientide leidmine ja kontaktide loomine.

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt kesk-eriharidus
  • Vähemalt kaheaastane töökogemus müügi valdkonnas
  • Eesti ja vene keele valdamine
  • Arvuti lõppkasutaja oskused
  • Hea suhtlemisoskus, kohusetundlikkus, aktiivne ja positiivne ellusuhtumine, töökus
  • Isikliku sõiduauto kasutamise võimalus
  • Vanus soovitavalt 25-40 aastat

Ettevõte pakub

  • stabiilset töökohta
  • töötulemustele vastavat palka

Lisainfo

Konkursist osavõtuks palume saata CV ja sooviavalduse hiljemalt 20. märtsiks k.a., aadressil OÜ Profi Kütus, Üleoru tee 1, Maardu 74114, faxil 6575589 või e-posti aadressil marina@profi.ee. Kontakt isik Marina Jekimenko tel. 657 5590

Tööpakkumise number
#41391