Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #596252
Kaugtöö võimalus

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Seoses ettevõtte laienemisega otsime oma meeskonda särasilmset müügiesindajat.

Ettevõtte teenuste aktiivne tutvustamine ja müük telefoni ja e-kirja teel ning läbi kliendikohtumiste.
Uute klientide otsimine
Hinnaläbirääkimised ja lepingute sõlmimine
Koostöö sujumise tagamine
Ettevõtte turundusstrateegia elluviimine

Ootused kandidaadile

Huvi müügitöö vastu ja olla orienteeritud parimatele tulemustele
Varasem müügitöö kogemus
Iseseisvus ja ambitsioonikus
Väga hea planeerimis- ja organiseerimisoskus
Vene keele oskus suhtlustasemel
B-kategooria juhiload

Kasuks tuleb erialane haridus ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

Mitmekesist tööd
Kogemust rahvusvahelises ettevõttes
Konkurentsivõimelist töötasu
Karjääri võimalust
Toredat ja toetavat meeskonda

Töövestlus toimub Tartus.

Tööpakkumise number
#596252

Asukoht:
Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
9. mai 2019

CVKeskus.ee klient

Ettevõte tegeleb tööjõurendiga alates 2005. aastast.

Vaata rohkem